KARİYER

 


 

MK MODA Ailesi olarak, %70’i kadın, %30’u erkek olmak üzere 160’dan fazla çalışanımızla her gün daha da güçlenerek hedeflerimize ulaşmak için çalışıyoruz.

Çalışma koşullarını sürekli iyileştirerek, çalışanların özlük haklarını koruyan ve motivasyonlarını yükselten iç iletişimi ile eğitim ve etkinlikler düzenleyerek, çalışanlarımızı bilinçlendiriyor, güvenli çalışma alanları tesis ediyoruz.

Ekip arkadaşlarımız haklarına saygı gösterilen ortamda, karakterine ve yetkinliğine uygun işlerde, sorumluluklarını bilerek, insanların mutluluğuna katkıda bulunacağının bilinciyle, işini severek, mesleki gelişmeleri takip ederek, başarının bir parçası olmak için çalışır.

Sahip olduğumuz niteliksel büyüklüğümüzü, asla taviz vermeden koruduğumuz ilkelerimize, etik değerlerimize, bu anlayışımıza uygun yetkinlik ve kişilikteki çalışanlarımıza borçluyuz. Çalışanlarımızın mutluluğunu müşterilerinin mutluluğu kadar düşünüyor, bu yaklaşımımıza hizmeten çalışabilmeleri için gerekli eğitimleri periyodik olarak sağlıyoruz.

İşe alım sürecini yetkinlik modeli çerçevesinde yönetiyor, adayların pozisyona uygunluğu, kabiliyet ve niteliklerini değerlendiriyoruz.

İşe alım duyurularımızı, şirketimizin Linkedin hesabından da takip edebilirsiniz.