MK MODA ATELIER “yaşayan tasarım” ilkesi, yatırımlar ve teknolojileri sayesinde inovatif yöntemler geliştirerek, üretim uzmanlığı sunuyor.

Markamız, 2001 yılında  bugünkü vizyonuyla yola çıkmış olmanın kararlılığıyla gücüne güç katarak, dünya tedarikçisi konumunda çalışmaya devam etmektedir.

Ürünün ve üretimin temeline tasarım kavramını yerleştirerek, ustalık, yetenek, yenilikçilik ve teknolojiye yaptığı yatırımlarla; günden güne büyüyen MK MODA ATELIER’in varlığı bugünkü kapasitesiyle daha da anlam kazandı. Bu süreçte gücüne güç katan şirketimiz “yeni bir bakış açısı” ile uluslararası arenada yer alan oyuncular arasına katıldı.

MK MODA ATELIER’nin hayal gücü ve kıdemli ustalığı ile tasarıma yeni bir bakış...

MK MODA ATELIER toplam kalite yönetimi, sürekli gelişim anlayışı, özel marka hizmetleri ile dünya markalarına eşdeğer ve nitelikli ürünler sunarak; iç piyasada nihai tüketicilerin ihtiyacını karşılama ve yüksek ihracat hedefine sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Çalışma koşullarını sürekli iyileştirerek, çalışanların özlük haklarını koruyan ve motivasyonlarını yükselten iç iletişimi ile eğitim ve etkinlikler düzenleyerek çalışanlarını bilinçlendirmekte, güvenli çalışma alanları sağlamaktadır.  

Sosyal sorumluluk anlayışıyla üretim, çalışan ve iş ortaklarıyla çevreye duyarlı çalışmalarla, çevre bilinci oluşturarak sürdürebilirliği desteklemektedir.

Tüm iş ortaklarıyla güvenli çalışma ortamını yıllar boyu sürdürme kararlılığı içinde olan MK MODA ATELIER, ülkemiz için katma değer yaratmaya devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Gücümüz, yatırımlarımız ve çalışanlarımızla, sektörde adından söz ettiren başarılara ulaşmak için yola çıktık.
Türkiye’den dünyaya uzanan üretim, nitelikli ürün tedariği/satışı ve hizmet zinciri ve ihracatımızla ülke ekonomisine katkı sağlayacağız.
Şirket büyüklüğümüzü ve üretim kapasitemizi katbekat artıracağız.
Yüksek kalite algımızı sürekli kılmak, iş ortaklarımız ve tedarikçilerimizle birlikte sürdürülebilir değer zincirleri kurmak, yenilikçi olmak, sektöre yön vermek için dünya markalarıyla çalışan örnek kuruluş olarak anılacağız.

 

VİZYONUMUZ

Temel felsefemiz edinimlerimizi işimize yansıtmak, fark katmak, kalite ve tasarım unsurlarıyla katma değer yaratmaktır.
Kendi toprağımızdan aldığımız gücü, kendi insanımızın kazanımına dönüştürmektir.
Yakın gelecekte, uluslararası arenada yer alan Türk markası olmak, globalde sektöre yeni bir değer katmaktır.
Ürünlerimizin ulaştığı her noktaya, değer ve mutluluk katabilmek için çalışmaktır.
Gücümüzün kaynağı olan geçmişimizle daima gurur duyarak, sektörün geleceğine de ışık tutmaktır.