TESLİMAT

 


 

Doğru ve zamanında sevkiyat seçeneğini belirleyebilmek için lojistik birimimizde yer alan uzman ekibimiz ile müşterimizin taleplerini değerlendiriyoruz.

Stratejik lojistik yaklaşımı ve lokasyona özel çözümlerimize paralel olarak İstanbul içinde anlaşmalı kargolar, diğer illere ise ambar taşımacılığı ile gönderimlerimizi yapıyoruz.

Yurtdışına yapacağımız sevkiyatlarda anlaşmalı olarak çalıştığımız Express ve Eco hava kargo taşımacılığını, denizyolu ve karayolunda da efektif/alternatif ulaşım seçeneklerini kullanıyoruz.

Her ürünümüz için özelliklerine ve sevkiyatına uygun paketleme seçeneklerimiz ile siparişin miktarı, özel üretim ve benzeri durum değerlendirmesine göre sevkiyatlarımızı 1 ila 4 hafta arasında gerçekleştiriyoruz.

Ürünlerimizden memnun olmanızı garanti ettiğimizin göstergesi olarak, herhangi bir sebeple ürünü iade etmek veya değiştirmek istediğinizde 30 gün içindeki geri bildirimleri hızla değerlendiriyor ve işleme alıyoruz. Çünkü, müşteri memnuniyetini artırmanın en hızlı ve doğru şeklinin değerli müşterilerimizin geri bildirimleri ışığında olacağının bilinciyle çalışıyoruz.